Amrop w Angoli

Amrop ma przyjemność poinformować o otwarciu najnowszego biura w Luandzie, w Angoli.

Działające pod kierownictwem Partnerów Amrop w Lizbonie, nowe biuro w Angoli jest trzecim, które zostało otwarte w Afryce, po RPA i Maroku. 

Otwarcie tego biura jest naturalną konsekwencją głębokiej kulturowej i ekonomicznej relacji Portugalii i Angoli, jak również długotrwałego wsparcia Amrop dla angolskich przedsiębiorstw i biznesmenów.

Maria da Gloria Ribeiro, Partner Zarządzająca, stwierdziła: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że udało nam się otworzyć naszą filię w Angoli.  Międzynarodowy rynek bardzo szybko się rozwija i Amrop szuka możliwości udostępnienia naszych wysokiej jakości usług jak największej ilości klientów. Dzięki temu możemy identyfikować, oceniać i przedstawiać naszym klientom najlepszych lokalnych i międzynarodowych menedżerów.”

Przewodniczący Amrop, Ulrich Dade, powiedział: „Angola reprezentuje ducha firmy Amrop – cechuje ją przedsiębiorczość, rozwój i optymizm. Cieszymy się z tej informacji i z możliwości wprowadzenia usług Amrop na tak unikalny rynek. Mamy najwyższej klasy zespół i nie możemy się doczekać pierwszych sukcesów.”

Biuro w Angoli skupi się na branżach takich jak Motoryzacja i Przemysł, FMCG i Handel Detaliczny, Energia, Usługi Finansowe, Farmacja i Usługi Medyczne, Nieruchomości, Turystyka, Nowe Technologie i Media oraz Usługi Profesjonalne.

Wprowadzenie Amrop do Angoli zwiększa liczbę naszych lokalizacji na świecie do 90 biur w 56 krajach.

 

Kontakt: 

Amrop (Angola)

5 Rua Joaquim Kapango

Edifício Kimpa Vita Atrium, 4th Floor

Luanda – Angola

Telefon: (+244) 926 568 014

Email: angola@amrop.pt