Amrop w Arabii Saudyjskiej

Amrop ma przyjemność ogłosić przystąpienie do grona biur partnerskich przedstawicielstwa w Jeddah, w Arabii Saudyjskiej.

Amrop Fair Path oferować będzie usługi doradcze szerokiej gamie klientów obecnych na tym ważnym i rozwijającym się rynku executive search. Firmą kieruje Khalid Nejaim, Partner Zarządzający.

Khalid Nejaim powiedział: „Ogromnie cieszymy się z połączenia sił z Amrop i czekamy na nowe możliwości wynikające ze współpracy z naszymi nowymi partnerami. Działanie pod marką Amrop pozwoli nam oferować usługi klientom w skali globalnej, przy wykorzystaniu naszej unikalnej wiedzy i zachowaniu zasad kultury."

Biorąc pod uwagę rozbudowaną i oferującą najwyższej jakości usługi sieć w regionie, Amrop Fair Path zapewni Amrop dostęp do dużej bazy klientów i natychmiastową wysoką pozycję w branży na terenie Arabii Saudyjskiej. Arabia Saudyjska jest dla Amrop kluczowym rynkiem, jako że Królestwo generuje około 70-80% biznesu executive search spośród krajów wchodzących w skład Rady Współpracy Zatoki Perskiej.

Ulrich Dade, Przewodniczący Amrop, powiedział: „Nasi nowi partnerzy w Jeddah wnoszą do naszej obecności na Środkowym Wschodzie wysoki poziom wiarygodności, umiejętności przywódcze i nieocenioną wiedzę lokalną. To nowe partnerstwo stanowi pionierski krok w tym regionie – Amrop staje się jednym z niewielu globalnych graczy, mogących oferować bezpośrednio usługi doradcze na ważnym rynku, jakim jest Arabia Saudyjska. Postrzegamy Amrop Fair Path jako zespół idealnie dopasowany do wartości, którymi kieruje się Amrop oraz do naszej strategii rozwoju.”

Wraz z Jeddah, obecność Amrop w regionie EMEA obejmuje 47 biur.