Amrop w Kostaryce

Amrop ma przyjemność ogłosić otwarcie najnowszej siedziby w San Jose, w Kostaryce. Kolejne biuro wzbogaca naszą działalność w Ameryce Centralnej o nową grupę osób, dysponujących fachową wiedzą w zakresie executive search.

Amrop w San Jose jest drugim z kolei biurem otwartym w Ameryce Centralnej. Firma oferuje usługi klientom z różnych branż, rekrutując kadrę kierowniczą oraz członków zarządów. Wartością dodaną realizowanych przez konsultantów Amrop w San Jose projektów doradczych jest przeprowadzany przez nich wśród zatrudnianych menedżerów proces on-boarding, pozwalający na ich lepszą aklimatyzację w nowych warunkach pracy.

Firmą kieruje Miguel Lopez, Partner oraz Dyrektor Zarządzający. Miguel posiada znaczące międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu, sprzedaży, marketingu i prowadzeniu szkoleń dla kadry zarządzającej. Uprzednio spędził kilka lat na stanowisku Dyrektora Regionalnego w Delta Airlines, gdzie odpowiadał za region Ameryki Środkowej i Karaiby.

Miguel Lopez ogłosił: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyłączenia się do grupy Amrop i jej międzynarodowej sieci. Kostaryka jest obecnie rynkiem z tendencją wzrostową. Chcemy przyczynić się do jego rozwoju poprzez dopasowanie odpowiednich menedżerów na określone stanowiska zgodnie z potrzebami naszych klientów, co w efekcie pozwoli na przekształcanie się spółek w tym regionie.”

Ulrich Dade, Przewodniczący Amrop, skomentował: „Kostaryka jest obiecującym rynkiem dla Amrop. Postrzegamy San José jako idealne miejsce do naszego rozwoju. Jesteśmy zadowoleni, że wraz z Miguelem i jego zespołem możemy stać się częścią tego rynku.”

Wraz z otwarciem siedziby w San Jose, obecność Amrop w Ameryce powiększyła się do ilości 20 biur.