Amrop w Oslo

Amrop ma przyjemność poinformować o otwarciu drugiego biura w Oslo, w Norwegii.

Pod kierownictwem Haralda B. Kringlebotna, Partnera Zarządzającego,  nowe biuro Amrop w Oslo skupi się na realizacji projektów Executive Search, oceny przywództwa i doradztwa Radom Nadzorczym, dla szerokiego grona klientów norweskich i zagranicznych. 

Harald Kringlebotn i jego zespół posiadają duże doświadczenie w pozyskiwaniu najlepszej kadry zarządzającej w projektach Executive Search, w przeprowadzaniu ocen kompetencji menedżerskich oraz procesach doboru Rad. Jako były Partner Amrop, po prowadzeniu z sukcesem własnej działalności, Harald połączył swoje siły z Amrop, aby zaoferować klientom na norweskim rynku szeroki wachlarz profesjonalnych usług, przy globalnym wsparciu uznanej organizacji, jaką jest Amrop.

„Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez 10 lat pracy w Amrop, zdajemy sobie sprawę z zasięgu i potencjału związanego z grupą i współpracującymi w jej ramach wyjątkowymi specjalistami. To zaszczyt wrócić do firmy z ogromną perspektywą na rozwój. Czekamy na rozpoczęcie pracy z naszymi klientami. Mamy też nadzieję, że przyczynimy się do wewnętrznego rozwoju grupy Amrop” – powiedział Harald Kringlebotn.

Ulrich Dade, Przewodniczący Amrop, skomentował tą informację: „Nasz nowy zespół w Oslo składa się z uznanych w branży konsultantów, skoncentrowanych na jakości i profesjonalizmie, co wzmocni pozycję Amrop na norweskim rynku. Harald Kringlebotn jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów w Norwegii, a zespół z nim na czele stanowi najlepszą możliwą podstawę dla Amrop w dążeniu do pozycji lidera w Norwegii, jak to ma miejsce w sąsiednich krajach”.

Z dodatkowym biurem w Oslo, Amrop w regionie EMEA posiada już 50 placówek, w których pracuje ponad 140 Partnerów.