Amrop w Wielkiej Brytanii

Amrop ma przyjemność ogłosić, że Augmentum Consulting dołączył do naszej grupy jako nowa firma partnerska. To porozumienie zapewnia nam zwiększenie zasięgu działania, a w efekcie umocnienie wiodącej pozycji na rynku Executive Search.

Firma Amrop Augmentum, która jest najnowszym partnerem w naszej grupie, przez lata istnienia na rynku Executive Search, zbudowała uznaną i szanowaną praktykę, której podstawą jest wysoka  jakość usług. Założona w 2002 roku firma obsługuje klientów we wszystkich ważnych sektorach rynku: FMCG i handlu detalicznego, mediów, telekomunikacji i nowych technologii, przemysłowym/energetycznym, usług finansowych, usług profesjonalnych oraz sportu.

Amrop Augmentum ma  doświadczenie w dostarczaniu znakomitych kandydatów na wyższe stanowiska kierownicze zarówno lokalnie, jak i za granicą. Wysoka jakość usług jest rezultatem kultury profesjonalizmu, ducha przedsiębiorczości i otwartości na świat. Nowe biuro w Londynie znacząco poprawi pozycję grupy Amrop na drugim co do wielkości rynku Executive Search na świecie.

Guy Barnes, partner zarządzający w Amrop Augmentum skomentował: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyłączenia się do grupy Amrop. Jesteśmy ambitną, rozwijającą się firmą, pozostającą pod ogromnym wrażeniem jakości, uczciwości i profesjonalizmu pozostałych  firm członkowskich. Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z naszymi nowymi kolegami na całym świecie.”

Przewodniczący Zarządu Amrop, Ulrich Dade, powiedział: „Amrop Augmentum to organizacja o wysokich standardach, nastawiona na rozwój. Pasuje do grupy Amrop zarówno ze względu na model, jak i kulturę  biznesową oraz wartości, którymi się kieruje. Z przyjemnością witamy nowych kolegów w naszej globalnej sieci.”

Dołączając do grupy Amrop, Augmentum zwiększył liczbę naszych biur do 91 w 57 krajach.