Sukces Amrop Kohlmann & Young

Przedsiębiorczość Amrop została doceniona w Budapeszcie.

Partnerzy Zarządzający Amrop na Węgrzech – David Young i Richard Kohlmann – otrzymali tytuły Przedsiębiorców Roku 2012, przyznawane przez Krajowy Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (VOSZ). Nagroda podkreśla ich zaangażowanie w rozwój Amrop i osiągnięcie przez firmę miana jednej z wiodących firm executive search w kraju.

Krajowy  Związek Przedsiębiorców i Pracodawców powstał w 1989 roku, przed transformacją polityczną na Węgrzech. Jest pierwszym pozarządowym, politycznie neutralnym reprezentantem interesów pracodawców w kraju, działającym na rzecz firm z wszystkich sektorów. Wśród jego 12,000 członków są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, wytwarzające około jedną trzecią PKB Węgier.

Amrop świadczy usługi na Węgrzech od 1992 roku, a David i Richard współpracują ze sobą od 1999 roku. Od lat Amrop Kohlmann & Young doradza z sukcesem przy doborze menedżerów w czołowych węgierskich spółkach, w szerokim zakresie branż. Oprócz oferowania usług executive search, Amrop Kohlmann & Young aktywnie pomaga klientom w ocenie przywództwa i coachingu.

David i Richard są bardzo dumni z przyznanych im tytułów i podkreślają, że odzwierciedlają one nie tylko ich indywidualną ciężką pracę, ale również starania ich kolegów.

www.amrop.hu/news_121217.html