Łukasz Kiniewicz

Łukasz dołączył do Amrop w 2015 roku. Specjalizuje się w sektorach: usługi doradcze oraz technologia i telekomunikacja, jest członkiem globalnych praktyk Amrop: Usługi Doradcze oraz Nowe Technologie i Media.

Łukasz posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe; w ostatnich 5 latach zajmował wyższe stanowiska zarządcze (włączając funkcję CEO) w firmach z branży nowych technologii i telekomunikacji.

Zanim związał swoją karierę z rolami operacyjnymi, Łukasz przez ponad dziesięć lat pracował w firmach konsultingowych (A.T. Kearney, IBM, Accenture), gdzie prowadził projekty w Europie oraz na Bliskim Wschodzie.

Obszary ekspertyzy Łukasza obejmują: strategię, CRM, procesy biznesowe, integrację systemów IT oraz zarządzanie projektami w branżach: nowe technologie, e-płatności, e-commerce oraz telekomunikacja. 

 

Łukasz ukończył z wyróżnieniem Akademię Leona Koźmińskiego, gdzie uzyskał tytuł Magistra. W trakcie studiów był także stypendystą Ministerstwa Edukacji oraz Fundacji Ronalda S. Laudera w Nowym Jorku. Jest dwujęzyczny: biegle posługuje się językami polskim i angielskim.