Jagoda Zabłocka

Jagoda dołączyła do Amrop na początku 2018 roku. Jej piętnastoletnie doświadczenie w zakresie executive search obejmuje różne sektory: Farmacja, Usługi Medyczne, Technologie, Przemysł, Usługi Profesjonalne czy Dobra Konsumenckie.

Przed dołączeniem do Amrop była Partnerem warszawskiego biura międzynarodowej firmy executive search oraz liderem grupy praktykowej w zakresie międzynarodowego doradztwa w dziedzinie talentów, z powodzeniem wykonując lokalne i międzynarodowe projekty w całej Europie. Jagoda ma duże doświadczenie w obsadzaniu stanowisk, które wymagają wielokulturowego klienta, jak również, pracując z emigrantami, którzy dążą do powrotu do kraju. 

Jagoda ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie z dyplomem w dziedzinie ekonomii międzynarodowej. Poza ojczystym polskim, posługuje się biegle językiem angielskim. Posiada certyfikat Thomas Disc, Saville oraz PAPI3.

 

Przed dołączeniem do Amrop przez 12 lat była Partnerem warszawskiego biura międzynarodowej firmy executive search oraz liderem grupy praktykowej w zakresie międzynarodowego doradztwa w dziedzinie talentów, z powodzeniem wykonując lokalne i międzynarodowe projekty w całej Europie. Jagoda ma duże doświadczenie w obsadzaniu stanowisk, które wymagają wielokulturowego klienta, jak również, pracując z emigrantami, którzy dążą do powrotu do kraju.