Amrop na Świecie

Amrop doradza najbardziej dynamicznym i zmieniającym się organizacjom na świecie w identyfikacji oraz poszukiwaniu Liderów Przyszłości – gotowych na zmiany i posiadających doświadczenie w pracy na rynkach międzynarodowych. Powstały w 1977 r., Amrop prowadzi swoją działalność z ponad 80 biur zlokalizowanych w ponad 50 krajach i jest jedną z największych na świecie organizacji partnerskich executive search. 

Co nas wyróżnia:

Elastyczność

Amrop działa zespołowo, skutecznie i elastycznie odpowiadając na indywidualne oczekiwania klientów, zapewnia im gotowych na zmiany liderów, którzy potrafią przygotować organizację do wyzwań przyszłości.

Patrzenie naprzód

Stale patrzymy naprzód, aby w każdym momencie móc przedstawić realne odpowiedzi na pytanie:  jak pomóc wyjątkowym organizacjom zidentyfikować i zatrudnić wyjątkowych przywódców – osoby, których wizja, energia oraz ambicja pozwalają na dokonanie głębokich przemian organizacyjnych i rynkowych.

Połączenie

Nizależnie od tego czy poszukujesz liderów dopasowanych do kultury Twojej organizacji, czy też sam jesteś liderem gotowym na następny krok w życiu zawodowym – zawsze jesteś w centrum zainteresowania Amrop, organizacji łączącej ekspertów z ponad 50 kluczowych rynków na całym świecie.

Nasze podejście

Kontekst jest decydujący 

Amrop opiera się bezwzględnie na fundamencie zrozumienia kontekstu (Context Driven). Wszystkie procesy, zarówno obsadzania najważniejszych stanowisk w organizacji, projekty doradcze czy oceny przywództwa, opierają się na filozofii Zaufanego Doradztwa (Trusted Advisorship). Każda firma, rynek i projekt są dla nas wyjątkowe, podobnie jak ich liderzy. Ich potrzeby powinny być dobrze zrozumiane, a podejmowane działania dobrane tak, aby jak najlepiej na nie odpowiedzieć.

Zrozumienie kontekstu wymaga doskonałego wglądu w lokalne realia i wiedzy z danego obszaru. Klienci Amrop mają dostęp do najbardziej aktualnych analiz i informacji rynkowych, danych o dostępności kandydatów oraz ich oczekiwań. Poszukujemy liderów na rynkach lokalnych oraz globalnych, wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę z poszczególnych sektorów, co stanowi czynnik krytyczny dla osiągnięcia sukcesu. Dzięki sieci ponad 80 połączonych biur w ponad 50 krajach, poszczególne rynki są dla nas znane równie dobrze jak rynek lokalny.

W rekrutacji wykorzystujemy najnowocześniejsze zasoby, własną sieć kontaktów i bazy danych, łącząc je z wiodącymi w branży, ustrukturyzowanymi technikami poszukiwań kandydatów.

Dzięki koncentracji na obsadzaniu najwyższych stanowisk w organizacji, Partnerzy Amrop zbudowali imponującą sieć kontaktów na całym świecie, obejmującą liderów biznesu, świadomych przywódców, ekspertów branżowych oraz członków organów doradczych.

Klienci Amrop mogą oczekiwać najwyższego poziomu współpracy oraz prezentacji kandydatów, których profile przywódcze najlepiej dopasowane są do wyzwań biznesowych i kultury organizacji, dając gwarancję wyjątkowej skuteczności ich działania na kluczowych stanowiskach.

Od 1977 r. Amrop jest członkiem Stowarzyszenia Konsultantów Executive Search (AESC).

Doświadczeni doradcy

Amrop gwarantuje klientom współpracę z doświadczonymi doradcami przy każdym prowadzonym projekcie. Jako przedsiębiorcy i właściciele, Partnerzy Amrop rzetelnie budują swoje firmy i reputację na lokalnych rynkach, działając globalnie w ramach elastycznej, działającej zespołowo i zapewniającej najwyższą jakość organizacji.

Globalna sieć

Globalna sieć Amrop jednoczy klientów i kandydatów poprzez bogactwo wiedzy i doświadczenia – oferując przy tym zasięg szerszy, niż większość światowych firm z branży. Nie będąc ograniczonymi hierarchią ani sztywną biurokracją, szybko i sprawnie reagujemy na potrzeby rynku, działając z wykorzystaniem wspólnych dla Amrop wartości, standardów, zasad i procesów.

Gdziekolwiek jesteś, jesteś w centrum naszego zainteresowania.

Doskonaląca się organizacja

Aby zapewnić najwyższy poziom Zaufanego Doradztwa w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz w ramach partnerstwa z uczelnią IMD, Amrop University zapewnia konsultantom, researcherom i współpracownikom program ciągłej edukacji, skierowanej na rozwój kompetencji doradczych. Treść programowa obejmuje aktualne trendy rynkowe, wiedzę o biznesie oraz innowacjach w metodach realizacji świadczonych usług. Przekazywanie wiedzy odbywa się poprzez warsztaty prowadzone online, jak również międzynarodowe projekty mentoringowe, a także globalne szkolenia i konferencje umożliwiające doskonalenie się w ramach całej naszej organizacji.

Amrop jest członkiem World Economic Forum Community of Global Growth Companies.