Amrop w Europie Środkowej i Wschodniej

Dzięki głębokiemu i długotrwałemu zaangażowaniu Amrop w regionie CEE, doskonale rozumiemy wyzwania związane z poszukiwaniem w nim kluczowych menedżerów.

Jesteśmy tam, gdzie są  i… gdzie będą w przyszłości nasi klienci: Ateny, Belgrad, Bratysława, Budapeszt, Bukareszt, Kijów, Lubljana, Moskwa, Praga, Ryga, Stambuł, Tallin, Warszawa, Wiedeń, Wilno, Zagrzeb.

Pozostając w zgodzie z dewizą Grupy: „Jesteśmy tam, gdzie nasz klient”, Amrop ma ugruntowaną pozycję w najważniejszych centrach biznesowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Poprzez sieć 16 biur, nasz zespół składający się z ponad 120 profesjonalistów z sukcesem realizuje kilkaset projektów rocznie. W oparciu o naszą infrastrukturę w regionie, jesteśmy w stanie dopasować do klienta każdą realizowaną usługę na poziomie partnera, konsultanta czy analityka. Osoba prowadząca ze strony Amrop bierze pełną odpowiedzialność za każdy indywidualny projekt regionalny. Pozwala to nam na dogłębną analizę lokalnej wiedzy i oferowanie klientom szerokiej regionalnej perspektywy.

Wartością dodaną dla klienta jest szczegółowy przegląd rynku potencjalnych kandydatów, wsparty pełną wymianą informacji pomiędzy wszystkimi biurami Amrop